Nepostradatelní pomocníci do zahrady

Pexels / Pixabay

Upravená zahrada má své neodolatelné kouzlo, ale každý její majitel dobře ví, že se to neobejde bez pravidelné péče. Dnes však nemusí jít o žádnou otročinu, když si vyberete výkonné technologické pomocníky.

Zefektivnění práce na zahradě

K nejčastějším činnostem na zahradě rozhodně patří sekání trávy. O sekačky je zájem už několik let, navíc jejich poptávka se nijak nezmenšuje. Určitě je zapotřebí vybírat ten správný model, aby se sekání provedlo pořádně a podle představ. Robotické sekačky Husqvarna vynikají vysokou kvalitou a obsahují skutečně výkonné motory, které vydrží i větší nápor. K výhodám patří možnost jednoduše regulovat výšku sečení. Není problém upravovat trávníky i na větších plochách. Poradí si také v členitém terénu a během náročnějších podmínek. Akumulátorové nářadí obstará péči tak, aby byl dopad na okolní prostředí co nejmenší. Určitě vás potěší, že se to obejde bez nepříjemného hluku a výfukových plynů. S aku výrobky Husqvarna se mnohem lépe manipuluje, jsou lehčí a okamžitě připravené k používání.

Péče o stromy a keře

Pečování o keře a stromy se usnadní pomocí pil a křovinořezů. Řetězové pily Husqvarna se již dlouhá léta chlubí nejnovějšími funkčními konstrukčními prvky a stále se zdokonalují. Umí dobře zabrat i v náročném prostředí. Konstrukce klade důraz na jednoduché ovládání, zohledňuje životní prostředí a také nechybí dodržování pravidel pro vyšší bezpečnost. Pily oceníte hlavně k udržování živých plotů, sadů a k přípravě dřeva na zimní období.

Křovinořezy Husqvarna a vyžínače odvedou dobrou pomoc na velkých, avšak i těžko přístupných plochách. Hlavně se pořizují pro začišťování okrajů kolem cest, záhonů, u obrub chodníků apod. Dostanou se i na místa, kde se špatně manipuluje se sekačkou. Ergonomický tvar ovládání znamená, že nečiní potíže je používat i delší dobu. Nesmí však postrádat ochranný kryt pro bezpečnost obsluhy.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..