Pro motoristy byly spuštěny akční nabídky vozů Škoda a Volkwagen

eikira / Pixabay

Motoristé, zpozorněte! Právě byly spuštěny velké slevové akce na letní pneumatiky, stejně tak byl zahájen prodej nových a ojetých automobilů Škoda Octavia Combi, Škoda Superb, Škoda Kodiaq, Volkswagen Touran, Volkswagen Golf a Volkswagen Passat. Za zvýhodněných podmínek se prodávají předváděcí a skladové vozy značek Škoda a Volkswagen stejně jako užitkové vozy ve zvýhodněném leasingu. Jarní servis Škoda je připraven pro stávající i nové zákazníky v akčním režimu.

Zajímavé podmínky pro stálé zákazníky

Autorizovaný servis Škoda se netýká pouze jarní a letní údržby. V případě nákupu ojetého či nového automobilu od společnosti Auto Podbabská je každému motoristovi zajištěn komplexní záruční a pozáruční servis. Na všech autech se provádějí potřebné karosářské i lakýrnické práce. Prodává se veškeré originální příslušenství do vozů značek Škoda a Volkswagen, kdy auta zakoupená v pražské pobočce mají přednost ve shánění náhradních součástek a autodílů.

Expresní servis, ruční mytí a montáže doplňků

Expresní servis zahrnuje okamžité drobné opravy a výměny olejů na počkání. Auta jsou připravována na potřebné technické prohlídky, měří se emise a seřizuje geometrie. V situacích, kdy je váš vůz nepojízdný, je zajištěn odtah non-stop službou a případně poskytnuto náhradní vozidlo. Servis pojímá také výměny a opravy pneumatik, ruční mytí aut, montáže autodoplňků, autorádií, alarmů, mobilních telefonů a sad hands-free. O každý vůz se zaměstnanci servisu starají s individuálním přístupem a náležitou péčí.

Virtuální i osobní prohlídky konkrétních automobilů

V případě zájmu o užitkové, nové a ojeté vozy Škoda a Volkswagen můžou zájemci nahlédnout do nabídky z webových stránek autopodbaba.cz, kde jsou u konkrétního auta vypsány parametry, stáří, najeté kilometry a cena. Nedostatek financí není problém, lze se domluvit na možnostech financování. Samozřejmostí je promptní vyřízení formalit potřebných pro bezproblémový převod auta tak, aby bylo okamžitě k použití. Prohlídka auta nemusí být pouze virtuální, Auto Podbabská je pro zájemce otevřeno denně s výjimkou neděle.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..