Máte na dvoře autovrak? Nechtěné dědictví vyřešíte snadno

Zejména na dvoře starších domů se podobných „ozdob“ najde dost a dost. Nikdo o ně nemá zájem, protože jim často chybí důležité součásti a i samotný odvoz navíc bývá nad síly jejich současného majitele.

A co tedy s nimi? Poohlédněte se po výkupu autovraků za hotové. Cenu můžete zjistit on-line a spolehlivá firma vám poradí i se všemi dalšími náležitostmi – od zrušení pojištění až po potvrzení o převzetí vozidla k ekologické likvidaci.

Co budete pro prodej potřebovat

Nemusíte se bát, nic složitého není třeba. Ideální výkup autovraků si vystačí jen s vaším občanským průkazem a malým i velkým technickým průkazem. Nejste-li majitelem vozu, budete muset ještě doložit podepsanou plnou moc – to ovšem stačí poštou a bez nutnosti ověření podpisu.

Opravdu spolehlivé firmy si skutečně vystačí jen s těmito náležitostmi. Pokud od vás chtějí i další doklad totožnosti, návštěvu CzechPointu kvůli ověření podpisu apod., nesvědčí to ani tak o vyšší nabízené úrovni bezpečí, jako spíš o neschopnosti a neefektivitě jejich vnitřních procesů.

Zjistěte vše potřebné dřív, než se k prodeji odhodláte

A kde? Na webu Zahotove.cz. Vyplňte jednoduše nezávazný registrační formulář a obratem vám přijde cenová nabídka. Pro váš automobil si tito specialisté přijedou po celé ČR a za odvoz ani nic dalšího už zaručeně nic neplatíte. Dostanete peníze na ruku, podepíšete smlouvu a tím pro vás celá záležitost končí.

V nabídce je tedy jak výkup autovraků Praha, tak i Brno, Plzeň nebo třeba České Budějovice. Ale ve hře jsou třeba i vozidla s propadlou STK, stavební a užitková, nepojízdná a samozřejmě i veterány. Nemusí jít o kompletně vybavené kusy a omezeni nejste ani vykupovaným množstvím. Nečekejte, až se z autovraků na vašich pozemcích stane skutečně nepříjemný problém a zasáhněte hned. Věnujte pět minut vyplnění nabídkového formuláře na Zahotove.cz a okamžitě budete mít jasno!

Máte na dvoře autovrak? Nechtěné dědictví vyřešíte snadno

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..