Markets.com – obchodování s CFD kontrakty

Markets.com
PIX1861 / Pixabay

Markets.com je broker, který momentálně působí ve více než 100 zemích po celém světě. Společnost nabízí široké spektrum obchodních aktiv a ve svém partnerství má také i známou platformu TopOption. Markets.com se však nejvíce zaměřuje na forex – měnové páry. Dále je možné vybírat si CFD kontrakty, přes které lze obchodovat s akciemi, indexy a komoditami. Zajímavou možností je například i obchodování s Bitcoin.

Markets.com je plný výhod

Při registraci si zvolíte ze tří typů účtů – klasický, standardní a premium. Klasický účet je při minimálním vkladu 100 dolarů, standardní začíná při 2 500 dolarech a premium při závratných 10 000 dolarech.

Jako nový uživatel si můžete sami zvolit, zda preferujete fixní a nebo variabilní spread. Při vytvoření nového účtu je automaticky přednastaven fixní. Na provedení účtu na variabilní musíte kontaktovat technickou podporu, která je velmi rychlá a vždy ochotná pomoci.
A tím výhody obchodování s CFD kontrakty na Markets.com zdaleka nekončí. Své peníze na obchodní účet je možné vložit pomocí více možností. Klasicky samozřejmě pomocí bankovního převodu, platebních karet (kreditních i debetních) nebo lze využít službu pro online platby Webmoney.

Jako bonus připisuje společnost 25 dolarů na obchodní účet bez nutnosti předchozího vkladu.

Víte, že … noví klienti mohou získat až 2000 dolarů jako uvítací bonus, mají právo na bezplatné osobní školení a broker jim zdarma poskytne 12 výukových video-lekcí.

Obchodování s CFD snadno jednoduše

Při samotném obchodování jsme nezaznamenali žádné problémy a také nenastalo žádné “zamrznutí” obchodní platformy. Bez nějakých potíží a problémů zde můžete používat snadno i automatizované systémy. Plně k dispozici také máte i obchodní signály pomocí social trading – přímo na vašem obchodním účtu se tedy kopírují obchody od zkušenějších a profesionálních traderů.

Vyzkoušejte demo účet zdarma

Demo verzi účtu na počáteční testování, zda Vám bude tato platforma plně vyhovovat, je možné založit i bez nutnosti jakéhokoliv vkladu. Obchodování s CFD kontrakty na Markets.com si tak můžete odzkoušet kdykoliv budete mít chuť – stejně tak, pokud jste i úplným nováčkem. Demo verze je platná po dobu 1 měsíce, který by Vám měl v pohodě stačit na vyzkoušení. Následně si můžete založit nový účet (skutečně je zdarma) nebo uskutečnit první minimální vklad.
Markets.com je velmi slušný broker, u kterého klient získá především jistotu solidního partnera, dobré vzdělávací materiály a hned 5 obchodních platforem. Díky tomu je velká šance, že Markets.com bude plně vyhovovat i Vašim potřebám.

Registrovat se na Market.com můžete zde.

Mohlo by se vám líbit...

Žádné komentáře

  1. Pavel Roub napsal:

    Ahoj a vy nekde obchodujete? Pokud ano, tak kde ?

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..