Kvalitní herní PC za přijatelnou cenu? Pomůže vám repas

Computer Processor Hardware  - kenchan4 / Pixabay
kenchan4 / Pixabay

Jde o častý požadavek, s nímž se musí potýkat zejména rodiče teenagerů. Dítě zpravidla velmi dobře ví, jak výkonnou sestavu pro své potřeby chce. A nezáleží na tom, zda jde o notebook nebo klasické stacionární herní PC.

Dnes už totiž pro hraní nejnovějších pecek jakéhokoli žánru rozhodně nestačí běžný kancelářský počítač. Nároky na grafiku či místo v paměti se neustále zvyšují. Herní zážitek je samozřejmě lepší, ovšem za adekvátní cenu.

Počítače z druhé ruky vám ušetří peníze i nervy

Když se řekne „herní počítač”, určitě to tedy neznamená méně výkonný nebo dokonce vyřazený. Naopak. Jde o pořádně nadupanou mašinu, jejíž cena se šplhá k několika desítkám tisíc. Pokud však netrváte na krabici vonící novotou, klidně vsaďte na repas.

A o co vlastně jde? Mistři na počítače repasované herní na PC vezmou starší modely, případně kusy z výstav apod. a pořádně se jim podívají do střev. Zastaralé komponenty vymění a nahradí je novými a lepšími. A samozřejmě také provedou kompletní úpravu a údržbu celého systému. K vám se tedy do stane stroj, který vypadá (až na menší nedokonalosti na povrchu), že právě sjel z výrobní linky.

Počítat můžete i se zárukou

A rozhodně nejde o koupi z bazaru. Pokud vsadíte na služby renomovaných společností, provádějících repasy všeho druhu, pak se můžete těšit i na dvou až tříletou záruku. Vše je tedy stejné, jako při nákupu z „běžných  zdrojů.“

Tedy všechno až na ceny. Ty se u repasů pohybují mnohdy i na poloviční hladině oproti situaci, kdy byste notebook nebo počítač se stejnými parametry chtěli pořídit ze specializované prodejny elektra. Na vážně dobrý kousek vám tak bude stačit už něco okolo 20 000 Kč.

Vybírat můžete ze všech možných značek a dalších výhod. Ať už hledáte dárek pro potomka nebo PC pro potřeby celé rodiny, zkuste nákup u renomovaných odborníků na stránkách https://www.malicomputer.cz/herni-notebooky/.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..