Jídelní stoly z masivu – co říkají trendy?

JamesDeMers / Pixabay

Přírodní materiály a jejich zpracování v různých historických obdobích tvoří základní kostru originálního a nevšedně zařízeného interiéru, jehož hlavní myšlenkou je vytvoření jedinečných koutů, respektujících materiál, který posloužil k jejich výzdobě. Správně vybraný nábytek tak celý interiér ozvláštní a oživí.

Nábytek, který respektuje přirozenou krásu dřeva

Ideální jídelní stůl z masivu se často veze na vlně tolerance. Nemá jednotný šablonový tvar, ale hravě a lehce se přizpůsobuje vašim přáním a požadavkům. Stačí si vybrat vhodnou desku stolu a zkombinovat ji s těmi nejlepšími podnožemi z kovu nebo dřeva, tak, jak to umí například na Werdina-shop.cz. Takový nábytek je vždy originální a nikde na světě nenajdete úplně stejný kousek.  Milujete retro styl, nedáte dopustit na vintage? Nebo jednoduše toužíte po jednoduchém, ale elegantním nádechu modernosti? Stačí popustit uzdu své fantazii a sestavit si jídelní stoly z masivu přesně podle sebe.

Krása dřeva zvýrazněná bílou

Dřevo samo o sobě zaujme svou jedinečnou kresbou a barvami. Existují ale techniky, jež těmto vlastnostem dovolí ještě více vystoupit na povrch. Slyšeli jste například o bělení kmenů bonsají a zvýraznění mrtvého dřeva u stylu jin a jang? Něco podobného umí i běžný nábytek z masivu. Metoda white-wash dovolí jednotlivým prvkům dřeva vystoupit a celému modelu dodá neopakovatelný design a vzhled. Takový jídelní stůl z masivu zaujme návštěvníky na první pohled. A co víc – dřevo je krásné, ale přitom zůstává velmi odolné.

Moderní trendy? Přiznané rohy rohy, kovové prvky a množství barev

Chcete si pořídit masivní jídelní stůl, který jde s dobou? Pak vsaďte na ten, co krásu přírodního dřeva tak trochu opomíjí a místo toho dává přednost jeho preciznímu zpracování a doplnění o výrazné kovové prvky, jejichž šmrnc na závěr podtrhne natření nábytku vhodnou barvou. Sestavte si svůj ideální jídelní stůl na Werdina-shop.cz, rychle a bez kompromisů!

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..