Hledáte moderní bydlení v Praze?

Společnost JRD přichází s nabídkou bydlení nové generace v novostavbách v Praze Malešicích a ve vilové zástavbě v luxusních bytech v Praze Strašnicích. Ačkoliv se jedná o dva různé projekty, oba mají jedno společné: jedná se o moderní bydlení nedaleko centra obklopené prostředím plným zeleně.

Ecocity Malešice
Byty v Malešicích v Praze 10 zahrnují komplex nízkoenergetických bytů, které čekají na své obyvatele. Jedná se o soubor energeticky pasivních bytových domů v klidné městské části, které obklopuje rozsáhlý park, jenž se po právě probíhající rekonstrukci promění v moderní rekreační centrum. Ve dvou bytových domech bude celkem 110 bytů od dispozičně nejmenšího 2+kk ve velikosti 56 m² až po rozměrný 4+kk o rozloze 89 – 120 m². Byty v Praze 10 v tomto komplexu zabezpečí svým obyvatelům díky automatickému systému řízeného větrání dostatek čerstvého vzduchu, jeho vyváženou vlhkost a rovnoměrnou tepelnou pohodu. Díky prachovým filtrům v systému je významným způsobem v bytech eliminováno množství prachu.

Výstavba komplexu bytů v Malešicích byla po provedených přípravných a zemních pracích započata dne 28. 11. 2012 slavnostním poklepáním na základní kámen. Plánované dokončení a předání bytů je stanoveno na první polovinu roku 2014.

Viladům Na Výsluní
Energeticky pasivní bytová vila Na Výsluní nabízí luxusní byty v Praze Strašnicích ve vilové zástavbě. Nové byty v Praze 10 v této bytové vile jsou disponovány od 2+kk o velikosti 54-64 m² až po 5+kk o rozloze 119 m². Všechny mají svůj balkon nebo terasu a navíc je pro tyto byty ve Strašnicích plánováno 25 podzemních garážových stání.

V souladu s rozhodnutím OST 134276/2011/Bo ze dne 7.12. 2011 proběhne v průběhu prosince demolice stávající stavby. Následně je zahájení výstavby plánováno na leden 2013, dokončení je stanoveno na červen 2014.

Novostavby v Praze jsou žádaným bydlením, avšak ne vždy se podaří skloubit výhody života ve městě s dostatkem zeleně v dosahu tak, jako je tomu u obou těchto projektů.

Bydlení v Praze

skeeze / Pixabay

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..