Clip in culík

AdinaVoicu / Pixabay

Dlouhé vlasy jsou odjakživa symbolem ženskosti. Ne každá však takové má a ne každé se chce čekat, až jí takové narostou. Pokud však přesto toužíte vyčesat si velký ohon nebo moderní drdol, můžete vyzkoušet clip in culík. Je vhodný pro všechny, které z vlastních vlasů dovedou vytvořit aspoň malý cop. Umožní rychlou a nenáročnou proměnu Vašeho vzhledu, avšak s perfektním výsledkem. Hodí se pro běžné i slavnostnější nošení.

Clip in culík Vám umožní změnit vzhled během pár minut, takže se takřka okamžitě můžete těšit z okouzlujícího, super dlouhého ohonu, Váš krátký culík bude minulostí. A navíc nikdo nepozná, že ho máte připnutý. Jeho aplikace je velmi jednoduchá, zvládnete ji hravě sama v pohodlí domova a za pár chvil. Vybírat můžete culíky ze 100% pravých lidských vlasů nebo z kvalitního japonského kanekalonu, je jen na Vás čemu dáte přednost a co Vám bude lépe vyhovovat. Všechny jsou hebké na dotek, husté a velmi lesklé.

Japonský kanekalon je syntetický materiál, který je velmi žádaný a oblíbený, protože se chová a vypadá jako pravý lidský vlas. Perfektně si zachovává svůj tvar, drží celý den bez jakýchkoli úprav, navíc je u něj potlačena lámavost, třepivost a ztráta lesku. Culíky z japonského kanekalonu jsou v délce 60 cm, volit můžete z různých struktur – rovné, vlnité i kudrnaté.Na nižší teplotu (do 120 – 150°C) je můžete žehlit a kulmovat. Není doporučeno culík barvit, ani odbarvovat. Rádi Vám pomůžeme s výběrem toho správného odstínu, pokud přesto odstín nebude odpovídat, na Vaše přání provedeme jeho bezplatnou výměnu za odstín jiný. Údržba culíku je velmi snadná, stačí ho umýt ve vlažné vodě za pomoci kvalitní kadeřnické kosmetiky, aby vydržel dlouho krásný, zdravý a zářivý.

Clip in culík z pravých vlasů je vyroben ze 100% pravých lidských REMY vlasů evropského typu. REMY označuje velmi kvalitní vlasy, které jsou poskládané ve směru přirozeného růstu vlasů, tak se zamezí jejich nežádoucímu zacuchávání. Tento culík můžete tepelně i chemicky upravovat, nedoporučuje se ho pouze zesvětlovat nebo odbarvovat. Na výběr je buď v 50 centimetrové, nebo 60 centimetrové délce, v různých strukturách i barevných odstínech.

Aplikace culíku je velmi snadná. V jeho vrchní části se nachází drobný hřebínek, který se jednoduše shora zasune do Vašeho krátkého culíku, bočním pramenem clip in culíku obtočíte Váš i přidělaný culík, jeho konec připnete kadeřnickými sponkami a je hotovo.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..