Chystáte se rekonstruovat? Na tohle dejte pozor…

Hans / Pixabay

Jestliže vás letos čeká rekonstrukce domu či bytu, zbystřete. Vybrat si z množství možností na dnešním trhu není vůbec snadné. My vám však poradíme, jak zkrátit alespoň úvodní fázi celého martyria. Krátce a jednoduše vám řekneme, podle čeho řemeslníky na takový projekt třídit a na závěr poradíme, kde na opravdu kvalitní služby vsadit.

Ještě, než ke kompletní rekonstrukci bytu vůbec přistoupíte, měli byste mít o svých požadavcích 100 % jasno. Měnit plány v samotném průběhu by totiž bylo drahé a leckdy téměř nemožné. A v potaz je třeba vzít  i řadu dalších věcí.

Když se řekne rekonstrukce koupelny

Ne, rozhodně nejde jen o výměnu dlaždiček a novou vanu. Přemýšlet je třeba i nad odvozem odpadu, řešením rozvodů elektřiny, osazením sanitární keramiky, zednickým pracemi, správným vyspádováním, izolací a dalšími drobnými úpravami. Není divu, že se v neodborných rukách může rekonstrukce koupelny protáhnout do neúnosné míry.

Jak vtěsnat všechno tam, kam potřebujete

Ale rekonstrukce bytového jádra není jen o správné technice. V malých bytech je třeba pečlivě přemýšlet nad využitím každého centimetru. A právě nejrůznější kouty v bytovém jádře až příliš často trestuhodně zahálí. To mohou skvěle vyřešit třeba kuchyně na míru. Můžete se rozhodnout pro klasickou linku, ale i moderní ostrůvek, a to třeba i v luxusnější verzi.

A nakonec při nákupu takové kuchyně často i ušetříte, protože ji nebudete muset přizpůsobovat nabízeným prostorám, ale funguje to přesně naopak. Kuchyně na míru se přizpůsobí vám a při dobrém návrhu nebude potřebovat žádné dodatečné úpravy a tedy ani investice.

Služby skutečných odborníků

Při výběru firmy, která vám podobný projekt zrealizuje, nikdy nespoléhejte jen na jedno kritérium. Udělejte si průzkum trhu, nechte si předem vypracovat předpokládaný rozpočet, pročtěte si smlouvu… Jestliže se pohybujete v okolí Ostravy, měli bychom pro vás jeden tip. Firma MATTES plus s.r.o. má v tomto oboru bohaté zkušenosti a přijede za vámi kamkoliv v okolí, třeba i do Karviné, Havířova nebo Frýdku-Místku. Stačí zadat poptávku na jejich internetových stránkách.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..