Tetování celebrit

darkmoon1968 / Pixabay

Celebrity můžete vídat velice často, i když nemusí jít zrovna o osobní setkání. Koukají na nás z filmů, televizních pořadů, z předávání cen umělcům. Bulvár a jiný tisk jsou naplněny jejich fotografiemi a snímky z osobních a profesionálních životů. Sami jste si jistě všimli, že je tetování celebrit rozšířené a někteří nemají jenom jedno tetování. Kdo si konkrétně oblíbil tetování a jaké?

Angelina Jolie
Angelina Jolie si nechala vytetovat na tříslech gotickým písmem nápis: „Co mě živí, to mě zabíjí“. Na zádech můžete číst „Znej svá práva“. Pod tímto nápisem se povaluje bengálský tygr a exotický ornament, nad tím lze spatřit čtyři sloupce kambodžských znaků. Dále má Angelina na ruce římskou třináctku a čínský znak a citát z Tennesseeho Williamse. Tetování má ještě daleko více…

Helen Mirren
Helen Mirren je už žena v letech, i když na svůj věk vypadá výborně. O svém tetování pod palcem na ruce prozradila, že si ho nechala udělat ve dvaceti letech.

Beverly Callard
Herečka a profesionální cvičitelka aerobiku Beverly Callard už také oslavila padesátku. Na lopatce má vytetovaný decentní čínský znak.

David Beckham
Světově známý fotbalista David Beckham má na těle více tetování. Vzhledem k jeho slávě se jistě stal vzorem pro mnohé jiné osoby, které se nechávají tetovat podobně jako on. David Beckham si jako prvního nechal vytetovat strážného anděla. Jeho anděl má holou hlavu, ruce roztažené přes jeho ramena a zavěšené tělo. Hlava se dívá směrem dolů na jméno Brooklyn.

Brooklyn je věnováno Davidovu synovi Brooklynovi a nachází se na spodní části zad. Tetování Viktoria je umístěné na levé ruce a jedná se o jméno Beckhamovi velké lásky a manželky Viktorie. Další tetování je římská číslice VII, která je umístěna na vnitřní straně pravé ruky. Symbolizuje číslo sedm, které nosil fotbalista v Manchesteru United a stále ho má v anglické reprezentaci.

Další tetování má na levé ruce, kde je nápis „Ut Amen Et Foveam“ (Tak to je láska a péče), nachází se pod tetováním jména Viktoria. Na rukou má také latinsky napsané tetování „Perfectio In Spiritu“ a pod tetovánímVII. je vylepšení anděla přidáním křídel. Mezi hlavou a andělem je vytetováno jméno druhého syna Romea. Na pravou ruku a biceps byl přidán také nový anděl a nad ním je nápis „Navzdory nepřízni osudu“. Okřídlený kříž pochází z roku 2004 – je vzadu na krku. Na pravé ruce najdete také dva andílky, kteří zobrazují syny Brooklyna a Romea. Viktoria a David Beckhamovi si také nechali vytetovat svoje iniciály na zápěstí. David Beckham má na svém těle v současnosti více než dvě desítky tetování.

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston si pořídila své první tetování ve svých 42 letech. Na vnitřní stranu kotníku si nechala vytetovat jméno „Norman“, což je jméno jejího již zemřelého milovaného pejska.

Pink

Zpěvačku Pink zdobilo více než dvacet kusů tetování. Měla v plánu si tetování nechat postupně odstranit, ale odstranění jí nevyhovovalo kvůli značné bolesti, a tak si ho nakonec nechala. Jako první a nejspíše poslední byl k odstranění určen malý hudební symbol za levým uchem.

Justin Bieber

Justin Bieber má tělo potetované už osmi obrázky, nebo možná už zase nějaký přibyl, protože jeho záliba se nechat tetovat prý zdaleka nekončí. Levý bok zkrášluje malý racek, předloktí obsahuje sovu a nápis „Believe“, prsa mají korunu a na pravé paži můžete spatřit japonský symbol hudby. Levá strana žeber nese nápis „Ješua“a na levém lýtku uvidíte portrét Ježíše Krista. Ani pravé lýtko nezůstalo bez tetování, je na něm obraz „Modlící se ruce“ od renesančního malíře Albrechta Dürera.

Rihanna

Zpěvačka Rihanna si také tetování velice oblíbila a na jejím těle byste napočítali okolo dvaceti kérek. Na stehně má tetování sanskrtské modlitby, na uchu hvězdy, na kotníku najdete egyptské motivy a prostředníček zdobí nápis „love“. Rihanna má hýždích vytetovaný list marihuany. Prsa má potetované obrázkem bohyně Isis s křídly. Toto tetování zasvětila babičce, která zemřela na rakovinu.

Lady Gaga

Lady Gaga má několik tetování, ale nechává se tetovat jenom na levou stranu svého těla. Po vyholení temene hlavy si zde nechala vytetovat andělíčka, které bylo stvořeno na poctu blízkého kamaráda. Lady Gaga má i další kérky – kotvu, jednorožce, růži s houslovým klíčem nebo nápis „Artpop“.

Justin Timberlake

Zpěvák Justin Timberlake má vytetovaný motiv provazu okolo kotníku – představuje třetí album skupiny NSYNC s názvem „Celebrity“.  Střed tetování symbolizuje astrologické znamení Vodnáře. Justin má také logo znamenající vášeň pro hudbu a tetování s loutkou, znamenající druhé album skupiny NSYNC. Nechybí ani tetování s iniciály jeho jména – Justin Randall Timberlake. Na poctu své matky si nechal vytetovat na zádech prapor, který drží anděl a obsahuje matčiny iniciály.

Eminem

Tetování zpěváka Eminemase snad nedají ani spočítat. Má jich opravdu hodně. Pokud byste si pozorně prohlíželi jeho tělo, najdete zde například vytetované jméno jeho dcery Hailie Jade. Dále spatříte obrázek houbičky v ulicích Detroitu na levém rameni, ostnatý náramek, nápis EMINEM, D-12 nebo portrét své dcery na pravém rameni.

Robbie Williams

Robbie Williams má na svém těle hlavně vytetované nápisy, které jsou věnované příslušníkům rodiny – matce, dědečkovi, ale také Elvisovi Presleymu.

Johnny Depp

Populární herec Johnny Depp má tetování, která jsou odrazem důležitých momentů jeho života. Na Deppově kůži lze napočítat přes deset obrázků a nápisů. Jedná se například o hlavu náčelníka kmene Cherokee, nápis Lily-Rose věnovaný prvorozené dceři, papouška nad vodou s názvem  Jack (syn), jméno Betty Sue umístěné v srdci.

Mohlo by se vám líbit...