Pestrý svět látkových rolet- jaké jsou nejžhavější tipy?

Látkové rolety žádejte u odborníků na stínící techniku MK-ROLETY.CZ
Látkové rolety žádejte u odborníků na stínící techniku MK-ROLETY.CZ

Poskytují příjemné zastínění s možností volby jeho intenzity a zároveň se stávají žádaným dekorativním prvkem každého moderního bydlení. Kvalitně zpracované látkové rolety kladou důraz na detail, a přitom se snadno ovládají a umožňují výběr z mnoha druhů provedení. Klasické látkové rolety vám jistě představovat nemusíme, ale co takhle stmívací, římské nebo screenové, které vás nepřipraví o kontakt s vnějším světem?

To všechno a ještě mnohem víc najdete v nabídce e-shopu MK-rolety.cz, který nabízí jen to nejlepší od předního českého výrobce stínící techniky BEMATECH. Například římské rolety v provedení kladoucím důraz na detail a precizní vypracování patří k tomu nejlepšímu, co náš trh může nabídnout. Technologicky nejvyspělejší výroba v ČR, řezání látky laserem ve svislé poloze či sofistikované postupy pro šití 100% rovných tunýlků na ovládací provázky jsou jen špičkou ledovce umu a dvacetiletého know-how těchto odborníků

Pestrá nabídka barev římských rolet spolu s jedinečným vzhledem rozzáří každý interiér bez ohledu na jeho preferovaný vzhled či styl.

Twintex, potisk nebo screeen aneb roletové chuťovky!

Díky nabídce MK-rolety.cz uspokojí látkové stínící prvky do interiéru i náročného zákazníka. Například horká novinka rolety s potiskem dovolí popustit uzdu vaší fantazii a pohrát si skutečně s každým detailem vašeho bydlení. Chcete něco nevšedního a maximálně praktického?

Pak vsaďte na rolety den a noc Twintex, na kterých se střídají transparentní pruhy s těmi zatemňovacími, takže si můžete intenzitu zastínění navolit přesně podle potřeby. Jsou velmi podobné žaluziím, esteticky však povznesené o několik tříd výše. Představují ideální kompromis mezi vašimi požadavky na vysokou propustnost světla ve dne a hluboké zastínění v noci.

A nesmíme zapomenout ani na unikátní screenové rolety, které zvenčí nepropustí světlo ani zvědavé pohledy sousedů, ale zevnitř vás zároveň nepřipraví o výhled na ulici či okolí domu. Navíc i screenovou látku je možné potisknout podle vašich představ a přání!

A jak si nejrychleji pořídit nové rolety? Látkové rolety Plzeň žádejte u odborníků na stínící techniku MK-ROLETY.CZ. Pokud bydlíte v Plzeňském kraji nebo v Praze, můžete využít dodávky se vším všudy od zaměření na místě až po odbornou montáž. Inspirujte se širokou nabídkou možností a chtějte pro svůj interiér jen to nejlepší!

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..