Orava RP-400: šik zvuk bez kabelů

Kdo by neměl rád hudbu? Samozřejmě každý preferuje jiné hudební styly, a pokud jsme nuceni poslouchat skladby hudebního stylu diametrálně odlišného od našeho hudebního vkusu, jsou to chvíle, které bychom jako pohodové pravděpodobně nepopsali. Ale při hudbě, kterou si zvolíte přesně podle své nálady a momentálního rozpoložení, se můžete nejen pobavit a odreagovat. Ne nadarmo bývá využívána také jako jedna z forem léčebných terapií. Hudba také snižuje projevy nervozity, a proto bývá často využívána při práci s pacienty v různých oblastech psychiatrie, pediatrie a dětské psychiatrie.

A pokud máte rádi opravdu hlasitou hudbu a jste z těch náročnějších posluchačů, kteří si potrpí na kvalitu přehrávacích zařízení, musíte si dát při výběru elektroniky tohoto typu hodně záležet.

Machrem na hlasitý poslech milovaných songů v té nejlepší zvukové kvalitě a v elegantním provedení je bluetooth reproduktorový systém Orava RP-400. Nepotřebuje žádné kabely na propojování, stačí jej díky bezdrátové technologii spárovat s kompatibilním telefonem, tabletem či počítačem a pustit si osobní hitparádu pořádně nahlas. Boduje v basech, podporuje přehrávání WMA a MP3 souborů a poskytuje čistý a dynamický stereo zvuk. Disponuje také univerzálním dokovacím portem, který je kompatibilní i se zařízením iPhone či iPod. A pokud máte rádi chvíle ve společnosti své oblíbené radiové stanice, poslouží vám skvěle i rádio.

Ať má své místo kdekoliv v interiéru, na první pohled zaujme svým elegantním vzhledem. Získáte tak současně i atraktivní designový prvek do domácnosti.

Prodává Orava za necelých 1 669 Kč.

www.orava.eu

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..