Ideální sedačka do obýváku? Ta na míru vás potěší variabilitou i nižší cenou

Už dávno neplatí, že nábytek, který splní všechny vaše požadavky, musí být drahý. Často je tomu totiž právě naopak. Výrobce nemusí držet objemné skladové zásoby, složitě odhadovat vývoj trhu a podobně. Má jistotu, že pokud si od něj sedačku objednáte, také si ji převezmete. A právě tuto jistotu rád odmění (pro vás) přívětivou cenou.

Přesně takhle to dělají například sedačky Milénium Šípoš v nové prodejně v pražských Kobylisích. Stačí si vybrat typ sedačky, jenž vám bude nejlépe vyhovovat (nemůžeme nepodotknout, že osobní návštěva prodejny je vždy nejlepší) a nechat si ji upravit na míru – rozměry, barva, použitý potahový materiál – vše záleží jen na vás.

Proč právě sedačky na míru? Ničím vás totiž neomezují

Dobře vybrané sedačky na míru by měly skvěle vyplnit svěřený prostor. Hluchá místa v koutech nejsou žádoucí. A stejně tak se vám musí umět přizpůsobit. Zamilovali jste si jeden model, ale nevyhovuje vám u něj rozložitelné lůžko? Rádi byste se bez této maličkosti obešli nebo ji nahradili mnohem praktičtějším úložným prostorem? Stačí říct.

Kvalitní sedačky poznáte podle kostry

Tam, kde k výrobě používají třeba měkké smrkové dřevo, se na kvalitu příliš nehledí. Naproti tomu sedačky Milénium pracují výhradně se dřevem bukovým. A stejně pečlivě vybírají i ostatní používané materiály. Nechybí ani potahy odolné proti vodě i špíně nebo pravá kůže. Nemusíte si tak odepírat žádný luxus ani praktické vlastnosti.

Přijďte si pro slevu na sedačky Praha

A jak je to s tou výhodnou cenou? Aktuálně můžete na některé modely v prodejně Milénium Šípoš sedačky Praha získat až 30% slevu. A to bez dalších požadavků. Stačí jen přijít a vybrat si. Počítejte s dodací lhůtou 6-8 týdnů, ovšem možné je i pozdější dodání. Takže pokud teprve své nové bydlení plánujete, můžete slevy využít už teď a sedačku si nechat přivézt kdykoliv jindy.

Mohlo by se vám líbit...

1 odpověď

  1. Marie napsal:

    Dobrý den, článek mě velmi zaujal- v obývacím pokoji máme starší sedačku, kterou bysme rádi přečalounili a mírně upravili, aby lépe zapadla, takže se na Vás obrátím. Dokázali byste vyrobit na míru i dětskou pohovku? Např. něco v takovém stylu https://bestmimi.cz/441-detske-pohovky , ale ve větším provedení- všechny nabízené jsou moc malé a dítě se na ně tak tak vejde.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..