Hledáte ubytování v Plzni? Chtějte hotel přívětivý k pozdním příchodům i domácím mazlíčkům

bottlein / Pixabay

Chtěli byste využít výhod ubytování ve velkoměstě, ale přitom si nemůžete vynachválit pohodu a klid venkova? Hotel York v Křimicích, oceněný třemi hvězdičkami, najdete jen pět kilometrů od Plzně a přitom stále v katastru města.

Můžete tedy využít např. bonusů v podobě MHD a přitom si užít ničím nerušený odpočinek ve velkých pokojích nebo na letní terase hotelové restaurace. A svým zákazníkům poskytuje tento hotel i spoustu dalších výhod.

Nekuřácké i rodinné pokoje pro všechny

V celkem 31 pokojích nabízí hotel Plzeň jak komfortní jednolůžkové, tak i rodinné apartmány. Děti i psi a další domácí mazlíčci jsou tu vítáni (a máte-li bulteriéra, může si pobyt s vámi užít zcela zdarma).

Ale ve hře není jen pohodlné ubytování v Plzni, ale také celá řada dalších služeb. Například non-stop recepce, přívětivá i k pozdním příjezdům nebo restaurace s otevírací dobou od 7:00 do 23:00, kde seženete něco na zub i ve velmi pozdních hodinách.

Další služby navíc

Využít lze například  i služby praní či žehlení. Recepce poslouží v případě potřeby i jako směnárna nebo prodejna lístků na veřejnou dopravu. Přístup do restaurace i přízemních pokojů má tento hotel v Plzni zcela bezbariérový a k dispozici je i hlídané parkoviště s místy pro handicapované.

Pokoje se mohou chlubit opravdu rozměrnými postelemi s délkou více než dva metry a k dispozici jsou i prostory pro kuřáky, pokud si rádi čas od času zapálíte. Všechny hotely mají k dipozici koupelnu, šatnu (případně šatní skříň) a televizi. V celém hotelu je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení a pro obchodní cestující je k dispozici i fax či kopírka. Hotelová restaurace pak nabízí i bezbariérový salonek s kapacitou 80 osob, kde lze v případě potřeby pořádat i firemní akce a rodinná setkání.

V blízkosti hotelu je i zastávka MHD, hřiště pro děti, vlakové nádraží a množství turisticky zajímavých míst. Stačí se jen ubytovat a začít objevovat.

KiraHundeDog / Pixabay

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..