Ecocity Malešice nabízí zdravé bydlení

Hledáte nové a moderní bydlení v Praze? Bydlení, které bude dostupné z centra a zároveň blízko přírodě? Ecocity Malešice, projekt společnosti JRD Development, se nachází v pražských Malešicích. Disponuje bydlením v srdci přírody a respektuje zdejší životní prostředí. Pojďme si o něm zjistit víc!

Ekologické bydlení má pozitivní vliv na životní prostředí

Ecocity Malešice je unikátní, již dokončený projekt, který si dal za cíl vytvořit zdravé a úsporné bydlení. Bydlení v přírodě, které je zároveň dostupné z centra. Ideální domov zde mohou najít jak jedinci, mladé páry tak rodiny s dětmi. Chcete se každé ráno nadechnout čerstvého vzduchu? Relaxovat na sluneční terase a zároveň vědět, že pomáháte přírodě? Odstěhujte se do Malešic!

Moderní byty s krásným výhledem do přírody

V tomto přírodním městě najdete bytové jednotky od 1+kk po 4+kk. Byty mají prostorné terasy, nebo balkony s výhledem přímo do zeleně. A také velká prosklená okna, skrze něž je slunce doslova prosvítí. Tady budete na správném místě! Budovy jsou zároveň situovány tak, aby se navzájem nestínily a nebránily ve výhledu z bytů. Celý areál je velmi klidný a výjimečně vhodný pro odpočinek.

Vybavení bytu se nekladou meze

Máte plán, jak si vybavit svůj vysněný byt? Nápady, které si přejete realizovat již několik let? Zde se prostor pro vaše nápady přímo nabízí! Ať už toužíte po zelené ložnici plné květin a dekorací, či bílém nábytku v obýváku. Pokud takové nápady nemáte, nevadí. Můžete si najít bytového designéra, který vše udělá!

Jedním krokem do přírody

Celý komplex se nachází mezi parkem a lesem, takže můžete kdykoliv vyrazit na procházku do přírody. V okolí také najdete cyklostezky a inline stezky. Pro děti je tu i několik hřišť s herními prvky, které zaujmou i samotné dospělé.

V okolí také najdete:

  • Iceland,
  • Malešický park,
  • Malešická stráň,
  • Sunny Land Malešice.

Ráj pro vášnivé sportovce!

V blízkém Malešickém parku si můžete zaběhat, kdykoliv se vám bude chtít. A pokud to nebude stačit, v okolí najdete další sportovní možnosti. třeba ve sportovním areálu Hector, kde si můžete zahrát tenis nebo bowling. A pokud se chcete pravidelně udržovat fit, je tu několik posiloven, například Stretching Prague nebo Retro Gym.

Řada školních zařízení v okolí

Pokud se chcete stěhovat a trápí vás případné hledání nové školy pro své děti, své obavy můžete hodit za hlavu. V okolí se nachází řada škol. Od mateřských pro ty nejmenší až po střední školy pro mládež. Například Mateřskou školu nad Vodovodem, stejnojmennou školu základní a třeba i Střední odbornou školu Jarov.

Rušné město sotva uslyšíte, zato v centru jste hned!

Chcete jít do kina, nebo si půjčovat knihy? Pak tu jsou kino a pobočka městské knihovny v Hostivaři. Daleko nebudete mít ani supermarkety – několik metrů od komplexu najdete Albert i Lidl. A samozřejmě tu jsou restaurace a kavárny, například:

  • Koriandr,
  • La Piazza,
  • Neami restaurant,
  • Caffetteria da Enrico.

Nechcete se jen dívat na fotografie? Domluvte si osobní prohlídku!

Dívat se na fotografie většinou nestačí. Chcete se po novém bytě projít. Chcete zachytit jeho unikátní atmosféru. Je to často moment, který rozhodne, kde strávíte život. Kde se budete cítit doma. Pokud hledáte klidné bydlení v přírodě a přitom snadno dostupné z centra, Ecocity bude tou správnou volbou. Věříme, že v něm najdete pravý domov!

Jaké jsou Vaše nejoblíbenější přírodní rezervace v Praze? Napište nám do komentáře.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..