Dejte svým snům zelenou a nenechte se omezovat bankou

kstuttard / Pixabay

Začínající ale i zkušení podnikatelé mají obvykle spoustu ambiciózních a smělých plánů, kterým se  může do cesty postavit jediné – nedostatečná hotovost. Banky nemají pro podobné snahy pochopení a když už kývnou, napálí si jako bonus pořádné úroky. Kam se tedy může takový podnikatel obrátit?

Vůbec nezáleží na tom, jestli chcete své finance investovat do nákupu průmyslového vybavení, zařízení kanceláře nebo do luxusních akcí určených pro potencionální investory. Nebankovní půjčka pro podnikatele se na takové detaily neptá. Věřím vám stejně jako vy sobě. Máte odvážný plán? Pusťte se do něj přímo – s finanční jistotou za zády!

Rychlé vyřízení půjčky online a bez zbytečného papírování? Víme, kde to umí!

Už nemusíte vážit dlouhou a často potupnou cestu do banky, kde se na vás budou dívat jako na potencionálního dlužníka. Na stránkách www.bez-pujcka.cz moc dobře vědí, že moderní podnikatelé chtějí od svých partnerů něco víc; flexibilitu, ochotu a především důvěru, kterou jim klasické bankovní instituce zkrátka nabídnout nemohou.

Dbají tedy o vaše maximální pohodlí a vše potřebné u nich zadáte jednoduše on-line. Stačí vědět, kolik si chcete půjčit a vyplnit jednoduchou žádost. Ta bude rychle zpracována a všechny možnosti vám budou poté zaslány e-mailem. Nemusíte se bát žádných otravných telefonátů v ten nejnevhodnější čas. Vše je zkrátka pouze on-line.

Co budete potřebovat?

Podnikatelská půjčka bez doložení příjmu po vás nechce skoro nic. Postačí jí pouze čestné prohlášení, že nejste v úpadku a ani vám podobný stav v nejbližší době nehrozí. Zpočátku dosáhnete jen na menší částky, ale jak se bude vaše finanční historie postupně zaplňovat, otevřou se vám dveře i mnohem dál.

Půjčka je dostupná i pro podnikatele, kteří se ve světě businessu teprve rozkoukávají a nemají podané ještě ani jedno daňové přiznání. S bez-půjčkou se nemusíte stydět za daňové optimalizace nebo využití vysokého paušálu. To, s čím má obvykle banka problém, tady vyhoví zcela bez potíží. Uvidíte sami.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..