Dopřejte si kvalitní spánek díky těm správným lůžkovinám

Bedroom Sleep Bed Hotel Room  - peterweideman / Pixabay
peterweideman / Pixabay

Luxusně zařízená ložnice představuje skvělou příležitost pro kvalitní odpočinek po dni plném vysilující práce a stresových okamžiků. Abychom si však mohli dopřát plnohodnotný spánek po všech stránkách, je nezbytné zaměřit se na to, jak je vlastně zařízena.

Dobře zvolené lůžkoviny jsou totiž stejně důležité jako vhodné matrace nebo pečlivě zvolené přikrývky a polštáře. Tak proč si nedopřát přímo luxusní lůžkoviny, které o vás budou pečovat opravdu po všech stránkách?

Není bavlna jako bavlna

Pojďme dát jako první prostor asi nejvíce podceňovanému materiálu – bavlně. Proč je právě ona v ložnici tak důležitá? Dopřáváme ji nejmenším dětem, protože víme, jak šetrně se umí chovat k naší pokožce – ovšem na sebe často zapomínáme. A přitom právě kvalitní bavlněné polštáře nás mohou zbavit například problémů s pletí v oblasti obličeje. A to jednoduše tím, že odvedou v noci vznikající maz a poskytnou pokožce ničím nerušené spočinutí bez jakéhokoliv podráždění (nutné je samozřejmě povlak pravidelně měnit).

Chcete si tento materiál užívat v ještě lepší podobě? Dopřejte si luxusní povlečení ve znamení bavlněného saténu. V létě vám poskytne příjemný chládek, v zimě vás naopak zahřeje. Značně se tak liší od umělých napodobenin saténu, které umí pouze chladit a lepit se na tělo. Původně jde ovšem o 100 % bavlnu bez jakýchkoliv příměsí, ovšem zpracovanou speciální technologií.

Díky mikroplyši si budete připadat jako v útulném hnízdečku

A do čeho ještě lze luxusní přikrývky zahalit? Například do mikroplyše. Je dokonale hladký  a sametový a na dotek opravdu připomíná plyšového medvídka. Ale není třeba se bát, nelíná. Všechny chloupky dobře drží na svém místě. Zároveň skvěle odvádí vlhkost od těla a nádavkem po vyprání rychle schne (a nemusí se žehlit).

Chcete vědět víc? Prohlédněte si nabídku toho nejlepšího pro vaši ložnici v e-shopu Luxusniluzkoviny.cz.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..