Řasenky – pomocnice pro prodloužení řas a zvětšení objemu i pro citlivé oči

Nezůstávejte jen u černé
Nezůstávejte jen u černé

Dnešní móda si nejvíce ze všeho žádá řasenky s inovativním složením, které značným způsobem zjednodušuje líčení. Typickým zástupcem této skupiny jsou například řasenky s polymery, takovéto látky totiž perfektně zvládnou zesílení objemu Vašich řas.

Nezůstávejte jen u černé a ozkoušejte i jiné barvy

V dnešní době se nemusíte upínat jen na klasické černé řasenky, k dispozici je široká škála barev, mezi kterými jsou nejpopulárnější například odstíny modré, fialové, nebo i hnědé. Nevšední barvou řasenky můžete získat nejen efektní a křiklavý vzhled, ale správnou volbou také můžete podtrhnout barvu Vašich očí.

Nezůstávejte jen u černé

Nezůstávejte jen u černé

Řasenky i pro citlivé oči

V dnešní době již většina výrobců řasenek zohledňuje nejen samotné prodloužení řas a zvětšení objemu, na pořadí dne se dostávají také řasenky se složením, které je vhodné i pro citlivé oči. Některé řasenky jsou nejen šetrné, ale dokážou dokonce i stimulovat růst řas pomocí speciální výživy. Takovéto řasenky obsahují látky jako biotin, peptidy a taktéž vitamín B5. Výživu řas však dokážou také podpořit i vitamíny E a B. Řasenky v ideálním případě mohou obsahovat i zajišťující látky, které zajišťují to, že řasy jsou po nalíčení nejen delší a objemnější, ale také dokonale oddělené. Pokud tedy využíváte řasenku se zajišťujícími látkami, nemusíte po aplikaci barev na řasy používat ještě kartáčky, které jinak jednotlivé řasy oddělí.

V nabídce prodejců naleznete řasenky mnoha typů jako prodlužující, zhušťující, sérum, voděodolné či 2v1 (prodlužující a zhušťující) řasenky.

Řasenky i pro citlivé oči

Řasenky i pro citlivé oči

Když řasenku, tak kvalitní

Na internetovém obchodě www.licenispina.cz jsou pro Vás k dostání klasika, ale také novinky ohledně líčení. Na jednom místě naleznete produkty té nejvyšší kvality, samozřejmostí je vyjmenovat zákaznicemi osvědčené značky L‘Oreal, Rimmel, Gabriela Salvette, Astor, Lumene či Maybelline, ale k dostání je pochopitelně mnohem víc. Pokud také milujete husté, dlouhé a silné řasy a přitom chcete dostat kvalitu za přijatelnou cenu, navštivte nás.

Když řasenku tak kvalitní

Když řasenku tak kvalitní

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..