Exekutor není jen strašákem – může vám vymoci vaše peníze

Exekutor není jen strašákem – může vám vymoci vaše peníze
Exekutor není jen strašákem – může vám vymoci vaše peníze

O problémech dlužníků se v televizi dozvídáme běžně. Ale co když se naopak dostane do potíží ten, komu někdo dluží? Vždyť splátky na hypotéku nebo podnikatelské úvěry se sami nezaplatí. Víte, kde v takovém případě hledat pomoc?

Zapomeňte na nejrůznější zprostředkovatelské agentury a obraťte se přímo na exekutorský úřad. Nemusíte se bát zkostnatělosti dávno přežité instituce, jednat totiž budete přímo se soukromou osobou, pověřenou výkonem soudní činnosti alias soudním exekutorem. Ten se postará o to, aby vaše ztráta dále nenarůstala. Vysvětlí vám možnosti, navrhne nejlepší postup a pak totéž provede i s dlužníkem. Rychle a jednoduše.

Soudní jednání nepotřebujete

Mezi lidmi panuje mýtus, který spojuje výkon exekuce majetku výhradně se soudním jednáním. Ale pokud vám někdo dluží, nemusíte podstupovat mnohaletou anabázi plnou dokazování, jednotlivých jednání a odvolacích lhůt. Soudní exekutor se obejde i bez těchto obezliček, ale jeho autorita tím nikterak neutrpí. Naopak – nechte lidovou slovesnost pracovat ve váš prospěch. Vždyť tam, kde selhala osobní vyjednávání, zapracujete úřední pověření oficiálně zmocněné osoby na jedničku!

Exekutorský úřad vybírejte podle referencí a úspěšnosti!

Exekutorský úřad není školka – nepodléhá spádovosti, takže vůbec není důležité, z kterého kraje vy nebo váš dlužník pocházíte. Exekutor Ostrava tak může bez problémů vykonávat svou činnosti i v Českých Budějovicích nebo ještě dále!

Svěřte se odborníkům s dlouholetými zkušenostmi v čele s Mgr. Pavlou Fučíkovou v exekutorském úřadě Ostrava. Nezávazně zjistěte své možnosti, a pokud vám navrhovaná časová náročnost, náklady i odhadovaná úspěšnost budou vyhovovat, podejte návrh na exekuční řízení.

Vyškolený exekutor sám zjistí, jakým majetkem dlužník disponuje a odčerpá peníze z účtu nebo třeba provede exekuci nemovitostí. Vy se už o nic dalšího nestaráte – pouze si za krátký čas vyzvednete své peníze.

Komfort dostupný pro každého

Služeb exekutorského úřadu může využít kdokoli od soukromých osob až po velké firmy. A hodí se dokonce i samotným dlužníkům. Sami se mohou přihlásit k dobrovolné exekuci majetku nebo získat důležité informace o možnostech oddlužení. Takže ať už stojíte na jakékoliv straně barikády, vsaďte na profesionalitu a dlouholeté zkušenosti exekutorů z Ostravy. Využijte možnosti vypořádat se s problémy rychle a bez přehnaných nároků na váš čas! Vždyť vám pouze stačí udělit pokyn a celý proces se pod taktovkou šikovných specialistů rozjede jako dobře namazaný stroj. Vyzkoušejte to také!


Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..