Chcete bezpečně uložit svoje peníze? Vyzkoušejte investici do zlata

Zlato má pověst hodnoty, která přetrvává věky, a rozhodně nejde o přehnaná slova. Dnes se už naštěstí vlastnictví zlatého slitku neomezuje jen na nejrůznější dobrodruhy a hledače drahých kovů, rychle a snadno si ho můžete pořídit i vy.

Záleží jen na vás, zda chcete mít zásoby žlutého kovu uloženy v mincích, medailích, cihličkách nebo zlatých svitcích. Pro drobné střadatele se však stále nejlépe hodí investiční zlaté mince. Krom hodnoty samotného kovu vám totiž s postupem času mohou nabídnout i přidanou hodnotu v podobě sběratelské ceny. Oceníte také nízké náklady na pořízení a snadnou likviditu.

Kupujete pouze zlato, nic víc

Také se obáváte, kolik si z vašeho nákupu pro sebe ukrojí všemocný stát? Pak vás určitě potěší, že jedinečnost zlata spočívá právě v tom, že DPH při jeho prodeji je nulové. Na nákup zlatých mincí se tedy můžete vydat kdykoliv – a kamkoliv.

Podmínky v rámci EU jsou totiž všude stejné, už dávno se tedy nevyplatí za tímto účelem cestovat a riskovat při převážení a odbavování cenných zavazadel. I V ČR lze najít certifikované prodejce, kteří mění ceny každý den v závislosti na vývoji světové burzy, nabízejí žádaný sortiment osvědčených zahraničních značek zlatých slitků (např.  Argor-Heraeus, Pamp či Munze Osterreich) a cizí jim není ani možnost anonymní investice.

Nejstarší a největší dovozce investičního zlata sídlí v Obecním domě v Praze na nám. Republiky. Velikost zlatého slitku nebo ty nejkrásnější investiční mince si tak můžete vybrat osobně přímo na prodejně nebo navštívit z pohodlí domova internetový e-shop www.zlate-mince.cz.

Pamatujte si však, že investiční zlato je možné hradit hotově pouze do hodnoty 250 gramů čistého zlata (cca 200 000 Kč). Jde o ochranu proti praní špinavých peněz platnou po celé EU. S výběrem toho nejvhodnějšího produktu vám ochotně poradí vyškolený personál. Odcházet tak budete vždy plně spokojeni.


Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..